lek. dent. Marcin Budzyński

Uzyskał tytuł lekarza dentysty kończąc studia na kierunku lekarsko-dentystycznym na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2013 roku.

Uczestnicząc w rozlicznych kursach, sympozjach i szkoleniach zarówno krajowych jak i zagranicznych, systematycznie pogłębia wiedzę potrzebną, by skutecznie rozwiązywać problemy pacjentów. Członek International Association of DentoMaxilloFacial Radiology.

Od samego początku drogi zawodowej jest zafascynowany periodontologią i implantologią oraz możliwościami, jakie ona daje w rehabilitacji pacjentów cierpiących z powodu braków zębowych. Ucząc się od najlepszych specjalistów oraz wdrażając wiedzę teoretyczną w praktyce, szybko zauważył konieczność kompleksowego podejścia do planowania leczenia odtwórczego wspomaganego cyfrowym planowaniem i komputerową nawigacją podczas zabiegów.

Jest autorem licznych szkoleń i wykładów dla lekarzy dentystów. Wybrane z nich to:

  • Cykl warsztatów Explore Innovation dotyczący planowania leczenia implantologicznego i wykorzystania wykonywanych techniką druku 3D szablonów nawigujących podczas zabiegu odbywający się w różnych miastach całej Polski;
  • Wykład wygłoszony w Dolnośląskiej Izbie Lekarskiej pt. „Współczesna radiologia stomatologiczna. Jak zobaczyć niewidoczne i prawidłowo zinterpretować wynik badania”;
  • Szkolenia teoretyczno-praktyczne „Nowoczesna radiologia dla lekarza praktyka. Jak łatwo i skutecznie posługiwać się badaniami CBCT w różnych dziedzinach stomatologii. Sprzęt, pole obrazowania, zastosowania. Jak sobie z tym poradzić?”

W naszym gabinecie zajmuje się planowaniem kompleksowego leczenia stomatologicznego, endodoncją mikroskopową, periodontologią, chirurgią i implantologią.